Zaručený spôsob ako získať followerov

Na SocialMez-e sme si pre vás pripravili opäť niečo nové, nami otestované a funkčné. 

Neveríte? - čítajte ďalej.

Aby ste uspeli na Instagrame a celkovo na sociálnych sietiach, potrebujete to najhlavnejšie, publikum resp. followerov. Samozrejme v tejto dobe sa dajú legálne kúpiť už aj hotové účty ako napríklad sem, no máte možnosť si vybudovať účet od nuly, presne cielený pre vás alebo vašu značku, teda na mieru.Zabudnite, že vám tu budeme ponúkať fake followerov, alebo like for like/follow za follow metódy a podobné nezmysly. To už vyšlo dávno z módy. Nielen že to nefunguje, ale zároveň to môže odpudiť potencionálnych followerov.

Môžeme vám ručiť aj za to, že si už nikdy nebudete musieť zaplatiť nejakého marketingového špecialistu, alebo tráviť celé hodiny na Instagrame, len aby ste niekomu olajkovali fotky a pozreli desiatky stories. Pamätajte, čas je drahocenný.


Na našom účte sme otestovali niečo nové a viete čo? Funguje to! 

Je to dosť premakaný automatizovaný softvér, ktorý je bezpečný a môže ho používať každý + je možné manažovať nielen Instagram ale aj Pinterest, Facebook Page a mnoho dalších sociálnych sietí. Spoločnosť ktorá tento softvér vytvorila ponúka základný balíček iba za $29.

Stiahnete, nastavíte parametre, a necháte bežať. Softvér to spraví celé za vás!SocialMez funguje už od roku 2014 a sme tu preto, aby sme veci najprv otestovali a ak niečo naozaj funguje, ponúkneme vám to, aby ste ušetrili čas, energiu a peniaze.

Obrázky nižšie ukazujú, koľko followerov denne získavame a aký máme dosah. 

Samozrejme my vám ukážeme ako nastaviť tie iste nastavenia, a vy si ich potom môžete konfigurovať na vyššie čísla (ak chcete viac followerov) alebo naopak menej, ak len začínate a váš účet je úplne nový. *pri miernom nastavení získate cca 20 fanúšikov denne, samozrejme nastavenia sa dajú meniť.


GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

(ak nebudeš spokojný/á môžeš požiadať o vrátenie peňazí do 7 dní od zakúpenia metódy) Máš záujem? Kontaktuj ma na našom facebooku alebo nás kontaktuj sem

Vies o niekom, koho by tato metoda zaujimala? Posun ju dalej a sprav tak niekomu radost!

Mohlo by Vas Zaujímať

 

Na predaj máme skupinu s vyše 9 000 členmi Do skupiny sa denne pridávajú ľudia aj sami od seba, takže máte o prácu menej.

Pred rokom sme sa rozhodli ponúknuť Vám niečo nové, unikátne, niečo čo Vám pomôže no zároveň to bude pre Váš online biznis bezpečné. Rozhodli sme sa pre instagram účty, ktoré môžete začať používať prakticky ihneď.

Vytvorte si webové stránky zdarma!