S nami, ti to pôjde ľahšie!


Si Influencér? alebo ťa baví robiť niečo, čo ti prináša úspech, radosť alebo pomáha ostatným?

Máš nejakú skúsenosť, návod, alebo metódu ako sa dostať niekde, alebo vytvoriť niečo, či už online alebo v reálnom svete?

Poznáš spôsob ako získať viac lajkov na facebooku, followerov na Instagrame, alebo pozretia na youtube?

alebo ak rád cestuješ, varíš, posilňuješ, športuješ, maľuješ nechty, obchoduješ na burze a chceš ukázať ostatným ako sa k tomu dostať alebo to dosiahnuť neváhaj a začni s nami spolupracovať.


My máme návštevnosť, ktorá ti prinesie zisky!Náš web ma v priemere 500 - 1000 návštev denne! ( Mesačne je to zhruba 15 000 - 30 000 návštevníkov mesačne)

Všetko čo potrebujeme od teba, je tvoj príbeh, alebo metóda, návod, ktorý buď napíšeš ty, alebo ho napíšeme za teba, (zdarma) a pridáme na náš web, aby ho videli tisícky ľudí.

Máš na výber, môžeš sa propagovať anonymne, alebo ukážeš svoju tvár!
Samozrejme v prípade ak máš účet na sociálnej sieti so stovkami alebo tisíckami followerov, bolo by super ak by si tam propagoval/a svoj link na daný návod alebo metódu a prilákal/a tak viac ľudí.

Toto je jedinečná šanca, ako si privyrobiť popri škole, alebo zamestnaní.

Je to jednoduché, ty nám napíšeš, dohodneme buď skype, whatsapp, alebo nám pošleš celý príbeh/návod/metódu a my k tomu napíšeme úvod, ty si nastavíš cenu, a my to celé pridáme na SocialMez do našej kategórie metódy, ty už od toho momentu nemusíš prakticky robiť nič.

Z každého predaja ti pôjde 50% podiel, navždy!

Nejaké otázky? Napíš Nám!

Vytvorte si webové stránky zdarma!