Si študentom, mamičkou na materskej, dôchodcom alebo si nezamestnaný? Potrebuješ vykryť tvoje mesačne výdavky na mobil, party alebo internet? Tak si na správnom mieste!

Tento spôsob "mikro zárobku" (ako to môžeš vidieť aj v nadpise) ti neprinesie mesačne 800 eur, no prinesie ti napríklad 50, a keď sa budeš veľmi snažiť aj 200 eur!

Perfektne, ak si mladý/starší a chceš nejaký cash navyše na nove topánky od nike, vans alebo si kúpiť novy tablet.

...Asi by som už mal prestáť písať, čo všetko si môžeš za to kúpiť, že?


O čo teda ide?


Ide o nami overene weby alebo systémy, ktoré ti umožnia zarobiť si tým, že budeš vykonávať online mikro prácu, kde budeš potrebovať buď tvoj smartfón alebo pc a samozrejme internet.

Nejde o žiadne reklamne klikačky!

Budeš napríklad zarábať: 0,25 eura za liek a koment na Instagrame, alebo 1,50 dollara za recenziu na facebooku, 0,81 eura zarobíš zas za koment a like na LinkedIn-e. atd atd. Možnosti a mikro prac sú tam tisíce!

Keď píšem nami overene, mam na mysli, že my na SocialMez vždy veci najprv overíme, to znamená, že ci sa ti to oplatí, že daná spoločnosť vypláca/nevypláca peniaze, nepodvádza, atď. atď..

...potom to už iba dáme na trh a predstavíme Tebe! Hotové, overene tzv. Ready - To Go!

Ide nám o tvoju bezpečnosť!

Áno, dane spoločnosti si môžeš nájsť aj sám/a, no budeš si musieť na vlastnej kozí vyskúšať a overiť, ci aj naozaj vyplácajú, a ci sa ti to vôbec oplatí. Stratíš tým hlavne čas a aj peniaze, ktoré si tam zarobíš.

Ver nám, takých spoločnosti sú stovky až tisíce, a veľa z nich denne vznikne a zanikne ako "huby po daždi".

Za posledný polrok sme "preskenovali" keď mam byt presný dokopy: 58 takýchto spoločnosti, ci už na SK/CZ trhu ale aj mimo nás.

Z toho približne:

- 35 nevyplatilo peniaze a vždy sa na niečo vyhovorili alebo mali všelijaké zvláštne podmienky pre vyplácanie (50eur a viac)

- 10 bolo ok, no musel by si pracovať pol roka, aby si zarobil aspoň 100 eur.

- Zvyšok ponúkame Tebe a ďalší zvyšok stále testujeme! a po zakúpení, Ti vždy pošleme update nových webov aby si tak mohol zvýšiť svoj prijem.

A kde si pošlem peniaze?

Keď sa rozhodneš, že si chceš svoje peniaze poslať sebe na svoj účet, poslať si ich môžeš vo väčšine prípadov na:

- PayPal, Skrill, Bank. ucet, a mnoho iných..
GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

(ak nebudeš spokojný/á môžeš požiadať o vrátenie peňazí do 7 dní od zakúpenia metódy) Máš záujem? Kontaktuj ma na našom facebooku alebo nás kontaktuj sem


Vies o niekom, koho by tato metoda zaujimala?  Posun ju dalej a sprav tak niekomu radost!