SocialMez Vysvetlenie ako obchodovať s mojimi signálmi!

 

AHOJ, TU JE VYSVETLENIE ČO PRESNE BUDEŠ ROBIŤ A AKO TO BUDEŠ ROBIŤ, NEBUDEM TU ZBYTOČNE PÍSAŤ OMÁČKY OKOLO TOHO A PREJDEM ROVNO K VECI.

BUDEM SA SNAŽIŤ TI TO VYSVETLIŤ NAJLEPŠIE AKO VIEM :) AK NIEČO NEBUDEŠ CHÁPAŤ, KĽUDNE SA MA SPÝTAJ OD TOHO SOM TU


TAKŽE IDEME NATO! :)

ČO POTREBUJEM ABY SOM MOHOL ODOBERAŤ/DOSTÁVAŤ OD TEBA SIGNÁLY?

POTREBUJEŠ:

1. INTERNET (NAJLEPŠIE MAŤ MOBILNÝ INTERNET!!! LEBO BUDEŠ MOCŤ PRIJÍMAŤ SPRÁVY KDEKOĽVEK A BUDEŠ SCHOPNÝ OTVÁRAŤ OBCHODY TAKTIEŽ KDEKOĽVEK A KEDYKOĽVEK)
2. MAŤ STIAHNUTÝ A NAINŠTALOVANÝ FACEBOOK MASSENGER ALEBO FACEBOOK NA MOBILE (NALEPŠIE MAŤ FACEBOOK MASSENGER LEBO KEĎ TI PRÍDE ODOMŇA SPRÁVA NA FACEBOOKU, IHNEĎ TI JU ZOBRAZÍ ALEBO TI PIPNE SPRÁVA TAKŽE TO BUDEŠ AJ POČUŤ)
3. ĎALEJ POTREBUJEŠ MAŤ PLATFORMU PLUS500,  (TÚ UŽ URČITE MÁŠ)


AKO OBCHODOVAŤ SO SIGNÁLMI KTORÉ DOSTANEM? VYVSETLENIE CELÉHO PRINCÍPU!

PRÍKLAD: DAJME TOMU ŽE V PONDELOK RÁNO O 7:00 TI POŠLEM SIGNÁL NA FACEBOOK, AK MÁŠ MOBILNÝ INTERNET, TAK JE TO SUPER LEBO SPRÁVA TI PIPNE A PRÍDE IHNEĎ AKO JU POŠLEM. TAKŽE SPRÁVA TI PRIŠLA NA FACEBOOK.

JA TI POŠLEM VŽDY SPÁVU V TOMTO TVARE:

KÚP EUR/USD keď cena bude pod alebo dosiahne hodnotu 1,0670 a potom nastav hodnoty: STOP LOSS: 1.0625 a TAKE PROFIT: 1,0690

KÚP GBP/USD keď cena bude pod alebo dosiahne hodnotu 1,4870 a potom nastav hodnoty: STOP LOSS: 1,4830 a TAKE PROFIT: 1,4900


 

TERAZ VELMI POZORNE ČÍTAJ TU JE CELÝ PRINCÍP AKO TO FUNGUJE A ČO MUSÍŠ UROBIŤ!

OBCHOD VŽDY PLATÍ OD MOMENTU, O KOĽKEJ SOM TI POSLAL SPRÁVU AŽ DO TOHO MOMENTU, POKIAL CENA NA TRHU NEDOSIAHNE BUĎ STOP LOSS HODNOTU ALEBO TAKE PROFIT HODNOTU ALEBO OBIDVE.

VYSVETLÍM:

POVEDZME ŽE SOM TI POSLAL SPÁVU NA FACEBOOK O TEJ 7:00 RÁNO, UVIDÍŠ MOJU SPRÁVU A V NEJ TIE HODNOTY AKO STOP LOSS A TAKE PROFIT.
AK OD TOHTO ČASU 7:00 RÁNO CENA NA TRHU EŠTE NEDOSIAHLA TIETO HODNOTY AKO STOP LOSS A TAKE PROFIT, TAK MÁŠ VYHRATÉ, A ZAROBÍŠ SI NA OBCHODE.

ALE AK NAPRÍKLAD UVIDÍŠ MOJU SPRÁVU DAJME TOMU O 5 HODÍN NESKOR ČIZE O 12:00 NA OBED A OD TEJ DOBY ČIŽE OD 7:00 RÁNA. KEDY SOM TI POSLAL SIGNÁL DO 12:00 NA OBED UŽ NA EUR/USD GRAFE HODNOTA DOSIAHLA CENU STOP LOSS-U ALEBO TAKE PROFIT-U, TAK V TOMTO PRÍPADE SI ZMEŠKAL OBCHOD A UŽ HO ĎALEJ NEOTVÁRAŠ ANI SA NÍM NEZAOBERÁŠ.


TAKTIEŽ SA MOŽE STAŤ AJ TO, ŽE TI POŠLEM SIGNÁL O 7:00 RÁNO A O 7:30 UŽ NA GRAFE BUDE HODNOTA NAPRIKLAD TAKE PROFIT-U DOSIAHNUTÁ TO ZNAMENÁ ŽE CENA SA UŽ DOTKLA TEJTO HODNOTY A TÍ ČO TO STIHLI EŠTE PREDTÝM NEŽ SA HODNOTA/CENA DOTKLA TAKE PROFIT-U ALEBO STOP LOSS-U, TAK ZAROBILI.

MOŽE SA STAŤ AJ TO, ŽE TI POŠLEM SPRÁVU O TEJ 7:00 RÁNO A TY SI JU PREČÍTAŠ O 10 HODÍN NESKOR ČIŽE O 17:00 VEČER S STÁLE EŠTE HODNOTA NA TRHU NEDOSIAHLA OD TEJ 7:00 RÁNO DO 17:00 VEČERA HODNOTY TAKE PROFIT A LEBO STOP LOSS, TAKŽE MOŽEŠ KLUDNE OTOVRIŤ OBCHOD.


TU TI TO UKÁŽEM NA PRÍKLADE V PRAXI (OSPRAVEDLŇUJEM SA ZA NEPROFESIONÁLNU ILUSTRÁCIU, ALE SNAŽILSOM SA ČO NAJVIAC ABY SI TOMU POCHOPIL/A) :)


TU JE PRÍKLAD V PRAXI:AKO MOŽEŠ VIDIEŤ O TEJ 7:00 RÁNO SOM TI POSLAL SPRÁVU S POKYNOM ČO MÁŠ PREDAŤ/KÚPIŤ A AKÉ HODNOTY NASTAVÍŠ.

AKO MOŽEŠ VIDIEŤ MEDZI 7:00 A 17:00 VEČER SA HODNOTA  ALEBO CENA NA TRHU (VYZNAČENÉ ČIERNE KOPĆEKY) EŠTE NEDOTKLA ANI TAKE PROFIT HODNOTY A ANI STOP LOSS, TAKŽE TU MOŽEŠ EŠTE OTVORIŤ OBCHOD!

ALE!

AKO MOŽEŠ VIDIEŤ UŽ MEDZI 17:00 A 23:00 SA HODNOTA ALEBO CENA (TEN ČIERNY KOPČEK) DOTKOL DOLU TEJ ČERVENEJ ČIARI, ČIŽE STOP LOSS HODNOTY, TAKŽE V TOMTO PRÍPADE AK SOM TI POSLAL SIGNÁL O 7:00 RÁNO A TY SI VIDEL SPRÁVU ODOMŇA O 21:00 A UŽ SA HODNOTA DOTKLA STOP LOSS-U ALEBO TAKE PROFIT-U, TAK VTEDY UŽ NEROBIŠ NIČ! :)TAK TO BY BOLO ASI VŠETKO Z TOHTO RÝCHLO KURZU, DÚFAM, ČI SI TO POCHOPIL/A ...A AK NIE NEVADÍ, NAPÍŠ SPRÁVU A VYSVETLÍM, ALE MYSLÍM SI, ŽE JE TO TU VYSVETLENÉ MAXIMÁLNE AKO VIEM A NAJVIAC DOPODROBNA AKO SA DÁ...

INÁČ ZABUDOL SOM, NA TEJTO STRÁNKE: https://www.dukascopy.com/swiss/english/marketwatch/webproducts/high-low/
NÁJDEŠ HODNOTY HIGH A LOW, ZNAMENAJÚ: ŽE AKÚ HODNOTU DOSIAHLA DANÁ MENA KTORÚ CHCEŠ OBCHODOVAŤ DOTERAZ, JE TO AKTUALIZOVANÉ V REÁLNOM ČASE, TAKŽE BY NEMAL BYŤ PROBLÉM.
POMOŽE TI TO ZISTIŤ, ČI UŽ ODVTEDY AKO SOM TI POSLAL SIGNÁL CENA NA TRHU NEPRESIAHLA ALEBO SA NEDOTKLA HODNOTY TAKE PROFIT ALEBO STOP LOSS ALEBO OBIDVOCH.

LOW ZNAMENÁ: DOLE, NÍZKA HODNOTA ALEBO NAJNIŽŠIA.
HIGH: HORE, VYSOKÁ HODNOTA ALEBO NAJVYŠŠIA