ssssssss.....

Áno už nadpis hovori za seba, RedSnake v preklade do Slovenčiny znamená červený had, nie neboj sa neuhryzne ťa žiadny had a ak aj áno, namiesto jedu ti striekne nejaké peniaze do krvi :)) (snažím sa metaforovať) 

Táto metóda je zbrusu nová, vymyslel som ju ja sám, teda aspoň dúfam, že nieje niekde na internete. Ručne som robil spätnú analýzu od 1.12.2017 - 11.6 2018 a vyšlo presne:

374 Úspešných obchodov
111 Neuspesnych obchodov
čo si myslím, že je celkom slušné.


Je táto metóda bezpečná?


Áno, ale ako všade a vo všetkom nájdeš nejaké muchy, a sem tam príde stratový obchod, ale to k tomu patrí. 

Je náročná na čas?

No možete ju robiť dvoma sposobmi, 


Prvý je pre tích ktorí môžu sedieť napríklad za PC aj 2 hodiny v kuse, to znamená, že budete používať 15 Minútový graf!

Pre tích, ktorí nemajú skoro vôbec čas byť stále pri PC, je šanca, že môžete obchodovať na 4 hodinovom grafe. To znamená, že každé 4 hodiny otvorite jeden obchod.

Ako ma už mnohí z vás poznajú nerád píšem 3000 slov pretože viem, že ľudom sa moc čítať nechce, :)) (ani mne) takže to zakončím tým, že metóda je naozaj účinná, nenáročná na čas a dá sa s ňou úplne v kľude začať obchodovať aj so 100€ vkladom.

Môžem vám garantovať, že 9 z 10 z vás keď začne obchodovať za reálne peniaze, bude mať profit hneď pri prvých obchodoch!


Samozrejme ak si si predtým zakúpil niektorú z našich predchadzajúcich metód, alebo našu metódu budeš zdieľať na Facebooku dostaneš na ňu: 30% zľavu.

Chceš ju zdarma?

Áno aj táto možnosť je dostupná! Stačí ak pôjdeš na náš facebook a pozveš 100 ľudí na našu fanpage +nám pošleš fotky (screenshot) že si všetkých 100 ľudí aj pozval/a, následne napíšeš recenziu na našu metódu sem Na ukážku zopár obchodov, ktoré sme spravili, (presne nastavenie indikátorov + návod kedy otvárať a kedy zatvoriť obchody, dostaneš po zakúpení metódy)Cena za metodu je - 30€GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ


(ak nebudeš spokojný/á môžeš požiadať o vrátenie peňazí do 7 dní od zakúpenia metódy) 
Máš záujem? Kontaktuj ma na našom facebooku alebo nás kontaktuj sem


Vies o niekom, koho by tato metoda zaujimala? Posun ju dalej a sprav tak niekomu radost! 

Mohlo by Vas Zaujímať


Špeciálna ponuka, ktorá sa len tak často nevidí na tom našom "malinkom" SK/CZ trhu!

Máme na predaj 10 Instagramových účtov, ktoré majú reálnych followerov (followerov si môžeš overiť, keď klikneš na nadpis - followers na danom profile) - je tam aj možnosť swipe up!

Tu je zoznam:

1. @zabavanej - 279€
2. ...