10 Spôsobov ako dostať víza do USA


V tomto návode si ukážeme 10 unikátnych spôsobov ako sa dostať do USA legálne, ako si tam nájsť prácu a celkovo kde začať, koľko € na to potrebuješ a na čo sa pripraviť.

Spôsoby ktoré vám ukážem sú

  1. Legálne
  2. a sú pre každého, takže vám nebudem v danom návode ukazovať spôsoby, ktoré sú iba pre par "vyvolených" ako napríklad víza: pre hercov, diplomatov, investorov, plastických chirurgov, vedcov, architektov, programátorov a tak ďalej.

Viac než 95% Slovákov v danom obore nepracuje, takže to ani v metóde nespomeniem.

Čo si teda ukážeme v danom návode?

  1. Ukážem ti dopodrobna všetkých 10 unikátnych spôsobov ako sa dostať do USA
    (za tuto metódu platíš, čiže očakávaj podrobný a veľmi užitočný návod) a som si istý, že o minimálne 4 spôsoboch si nikdy nepočul/a a budeš veľmi prekvapený.
  2. Poviem ti dopodrobna aký je život v New Yorku a celkovo v USA, kde sa dá lacno najesť, prespať, kde hlavne získať kontakty pre budúci život, ísť zadarmo na párty, podujatia atď atď, je toho hodne.
  3. Získaš odomňa podporu chat/email alebo Skype, čiže mi môžeš zavolať na Skype a môžeš sa ma pýtať na akokoľvek otázky, ktoré niesu v návode (je jedno či budeš na SK alebo v USA), kedykoľvek!
  4. Poviem ti do detailu ako sa pripraviť na pohovor na ambasáde (to je len v prípade 2 viz a ver mi, neni to žiadna veda. A taktiež ako sa "pripraviť" a na čo nezabudnúť, pri vstupe do USA na imigračnom.
  5. Prezradím ti o ktoré víza môžeš požiadať alebo o ktoré radšej nie a taktiež ti ukážem všetky reálne možnosti ktoré aktuálne máš, na základe toho či si študent, ne-študent, zamestnaný vo firme, nezamestnaný atď.
  6. Tiež ti prehovorím "do duše" a motivujem ťa k tomu aby si vôbec začal/a! (na konci článku)


Sú tam VŠETKY spôsoby ako sa dostať do USA!
Čiže v jednom návode máš všetky spôsoby naraz! Zistíš presne aké máš možnosti, a šance. Návod som napísal tak, aby mal každý šancu sa dostať do USA: 

Je jedno:

- či máš 20 rokov alebo 55
- či vieš anglicky alebo len úplne základy
- či máš peniaze alebo nemáš
- či si zamestnaný alebo nie
- či máš vysokú alebo nemáš

či, či ,či.... v návode sú spôsoby kde si KAŽDÝ nájde cestu a 100% bude pre teba fungovať, ak sa do toho pustíš.
Za to ti ručím! Máš moje slovo.


Trošku o mne 

V USA (NewYorkCity) som žil dokopy 2 roky. Prvý krát som prišiel do USA len na 8 dni ako turista . Potom som strávil znovu 3 mesiace ako turista, ďalší rok opäť ako turista na 3 mesiace a nakoniec s menej než polročnou prestávkou som sa tam vrátil opäť ale už na 1 rok! 

V NewYorku som žil dokopy 1 rok aj 6 mesiacov (teda je to ešte aktuálne 2019) priamo na Manhattane, precestoval som cely East Coast a bol som v Canade, LasVegas, LosAngeles, SanFrancisco a na Floride + Boston, Philadelphia, Washington. 

O vízach a spôsoboch ako takých viem dost veľa, síce nie som imigračný úradník, ale to aby som sa tam dostal mi trvalo roky, ver mi, bol som na tom presne ako ty, zmätený bez nejakej skutočnej rady alebo presného návodu (ani google mi veru nepomohol) ako sa tam dostať, žiť a začať aj pracovať.

Keď som sa pred 7 rokmi pýtal známych, ľudí na internete a podobne ako sa tam dostať, bud mi nevedeli odpovedať, alebo mi povedali musíš urobiť toto potom dostať J1 visa potom ak sa ti pošťastí, dostaneš H2B víza, potom ti možno Jožo dá prácu atď atď. 

Keď som sa pýtal Slovákov/Čechov v skupine na facebooku ktorý žijú v USA ako sa tam dá dostať, buď mi nik neodpovedal alebo ma vysmiali. (Slováci a Česi keď sa raz dostanú do USA sú moc pyšný na seba a málokto ti pomôže) - moja skúsenosť a skúsenosť mojich známych a kamarátov.

Preto píšem tento návod!, preto je tu pre teba...

Píšem ho na ceste z Bostonu do NewYorku, píšem ho preto, pretože na 100% viem, že tam niekde v maličkom Slovensku je ten Jožko niekde v malej dedinke dúfajúc, že sa raz dostane do LosAngeles, alebo Evička, ktorá bude žit svoj sen v srdci NewYorku, ver mi, je to možné! 

Čekni môj Instagram, a kľudne mi aj napíš ;)

V tomto návode je jedno či mas 18 rokov alebo 52, všetky spôsoby sú dostupné pre každého bez ohľadu na vek. 

Amerika je predsa krajina neobmedzených možnosti! :)

Tento návod je veľmi cenný a účinný, (trvalo mi dni a noci + 25 šálok kávy aby som sa sústredil a dopísal to do konca) a všetko čo som sa naučil o vízach a spôsoboch ako sa dostať do USA som sa naučil: z článkov, videí, čítal som odpovede na fórach, a nakoniec som sa dostal do USA kde som stretol opäť iných ľudí ktorý sa tu dostali úplne inak a tí ľudia mi zas povedali ďalšie spôsoby, o ktorých som nevedel.

Tento návod ma cenu minimálne 100€ no predávam ho za oveľa menej!

Ty nemusíš strácať mesiace alebo roky hľadaním a trápením sa, ako sa dostať do USA a taktiež nemusíš ani platiť stovky eur imigračnému právnikovi, ktorý ti povie možnosti no za desať až sto násobok ceny, za čo to ja ponúkam. (za tieto rady si pýtajú v minimálne 300€ za pár otázok)

UPOZORNENIE:

Tento návod slúži výlučne iba ako informatívny návod/príručka a žiadnym spôsobom nenabáda danú osobu na porušovanie akéhokoľvek zákona alebo imigračných zákonov. Nie som akýmkoľvek spôsobom zodpovedný za konanie ktoré daná osoba vykoná v USA, to znamená za akékoľvek porušenie zákona, alebo pravidla.

Takže si pripravený/a na nový začiatok?

Ver mi! Po prečítaní tohto návodu budeš poznať všetky spôsoby a som si istý, že sa vyberieš za jedným z nich.

Ready?GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

(ak nebudeš spokojný/á môžeš požiadať o vrátenie peňazí do 7 dní od zakúpenia metódy) Máš záujem? Kontaktuj ma na našom facebooku alebo nás kontaktuj sem

Vies o niekom, koho by tato metoda zaujimala? Posun ju dalej a sprav tak niekomu radost! 

Mohlo by Vas Zaujímať

 

Pred rokom sme sa rozhodli ponúknuť Vám niečo nové, unikátne, niečo čo Vám pomôže no zároveň to bude pre Váš online biznis bezpečné. Rozhodli sme sa pre instagram účty, ktoré môžete začať používať prakticky ihneď.