Najhoršia forma zarábania peňazí je práca

Čo si myslíte, je to pravda? V dnešnej dobe s minimálnou mzdou sa ďaleko nedostaneme. A vraj priemerná mzda je viac ako 900€ ... Pekné číslo, ale škoda že je k ničomu.
 
Su take prace- kde si mozes aj bez odborneho vzdelania ci zvlastnych odbornych schopnosti zarobit kludne aj tisice - priamy predaj. Ale musis byt sikovny... to je [dusevne/psychicky] asi najtazsia praca. Nie vela ludi na to ma odhodlanie a este menej je tych co maju prirodzene vlohy... ale ked je niekto kto na to ma vlohy, je odhodlany na sebe dalej pracovat a je silna osobnost tak moze zarabat kludne aj 4x tolko ako je tych /priemernych/ 900...
 
A predstavte si tu najhorsiu pracu aku by ste mohli robit co to je ? A predstavte si ze ju robite 3 roky odo dneska ale po tych 3 rokoch idete na dochodok ale peniaze vam budu chodit do konca zivota. Isli by ste do toho? Co by ste boli ochotny urobit preto?
 

Telefón na paušál

 
Dal by sa telefón ktorý je zobratý na paušál prepísať sa niekoho iného (napr ako sa to robí s leasingom u auta) a dotyčný by ho dosplácal ?
Btw birzd nemá aplikaciu do mobilu ?
 
Nie nejde to tak isto ako s autom, nakoľko auto sa eviduje v štátnych informačných systémoch na konkrétneho človeka a telefón nie.
Táto tvoja situácia by sa dala vyriešiť teoreticky tak, že ten človek ktorý by ten tvoj telefón dostal, by s tebou uzatvoril zmluvu o tom, že by dotyčný paušál dosplácal za ten telefón. Následne by v prípade nejakých nedoplatkov operátor pohľadávky vymáhal od teba a ty by si si mohla tieto pohľadávky vymáhať od toho dotyčného v prípade problémov. Ale na to si sa asi nepýtala 
 

Plat v Bratislave

 
Ahojte, chcela som sa spýtať na Vaše skúsenosti a názor. Hľadala som brigádu na leto, pozanášala som životopisy po obchodoch s oblečením, a ozvali sa mi z Gate. Že mám doniesť doklady atď. Prišla som, a tá vedúca mi vraví že hodinová mzda je 2 eurá, a že po čase možno 2,30. ostala som vyvalená, že ma to mrzí ale že to som nečakala, tak som odtiaľ odišla. To vo všetkých tých obchodoch dávajú tak málo?