Metóda YouTube


Čo je metóda YouTube?


V tejto metóde Vám ukážeme určité kroky, ktoré treba spraviť, aby ste na tejto platforme uspeli. Zistíte ako získať viac odberateľov, lajkov, komentárov, ale aj zdieľania na svojom videu. Tento návod je jednoducho pre každého, kto chce byť viac zviditeľnený bez toho aby platil za drahú reklamu.


Pre koho je určená?


Je vhodná pre blogerov, vlogerov (youtuberov), alebo pre kohokoľvek, kto chce zviditeľniť seba, svoj produkt alebo značku. Viac zhliadnutí = väčšia šanca niečo predať.

Nie je určená pre niekoho, kto očakáva okamžitý výsledok bez práce.


Čo mi prinesie?


Prinesie Vám viac zhliadnutí a lepšie pozície na YouTube.


Čo potrebujem k tomu, aby som začal/a?


Internet, mobil alebo PC, základné znalosti v oblasti internetu, počiatočnú investíciu 10€ a viac, chuť prezentovať seba alebo svoju značku, trpezlivosť.

TIP: Poznáte niekoho, komu by táto metóda pomohla? Spravte tej osobe radosť. Zdieľajte nižšie.

Prejsť k objednávke

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

S nami nekupujete "mačku vo vreci". Ak nebudete spokojní, môžete požiadať o vrátenie peňazí do 7 dní od zakúpenia metódy. Máte otázky? Kontaktujte nás na Facebooku alebo Instagrame


Mohlo by Vás zaujímať

 

Na predaj máme skupinu s vyše 9 000 členmi Do skupiny sa denne pridávajú ľudia aj sami od seba, takže máte o prácu menej.

Známa vlogerka: Adri Bouchard vám vo videu nižšie ukáže, ako môže každý z nás na Instagrame uspieť, zarobiť a jednoducho, stať sa "slávnym". Jednoduché no i pokročilé metódy, ako zaujať a prilákať viac followerov na váš účet.

Vytvorte si webové stránky zdarma!