Metóda Rýchle Peniaze

Nie nieje to click bait ;)
V dnešnej metóde vám ukážem ZADARMO, ako si zarobiť peniaze rýchlo, bez investície, a legálne! Táto metóda má hodnotu minimálne 50-100€, ale rozhodol som sa ju zdieľať bez poplatku, snáď sa mi možno nejak odvďačíte (žartujem)

O čom je táto metóda? A je pre každého?
Metóda nieje pre každého, prečo? pretože na to potrebuješ znalosť Anglického jazyka, aspoň vedieť čítať, a porozumieť a samozrejme niečo napísať (pomôže ti aj google prekladač) a samozrejme ju nemusíš mať na pro úrovni, ale aspoň niečo vedieť (čítaj ďalej a dozvieš sa o čom rozprávam)

Ako som už spomenul, nepotrebuješ vložiť ani investovať žiadne peniaze, stačí čas, šálka kávy a tvoj mozog.


Metóda je vlastne o tom, že budeš propagovať svoju službu na fórach ale spôsobom o ktorom si doteraz na 99% nepočul/a.
Metódu som osobne neskúšal, ale poznám ľudí osobne čo to vyskúšali a vidím denne 100vky ľudí na fórach ako to potajme robia,  dokonca Administrátori na veľkých diskusných fórach o tom nevedia (alebo možno vedia, ale predstierajú že sa nič nedeje)Tu je metóda


Pozrieme sa na príklad, ako si zarábajú ľudia na internete rýchlo a jednoducho tu je príklad:


fotka je odfotená z BlackHatWorld fóra

O čo tu ide? Daná osoba pridala na fórum nový príspevok kde ukazuje ľuďom na fóre, ako jeho metóda funguje a hlavne čo mu pomohlo dosiahnuť aby jeho metóda fungovala.

A áno presne tú časť vety čo som napísal: a hlavne čo mu pomohlo dosiahnuť je kľúčová.

Keď sa pozrieš bližšie na obrázok tak tam vidíš odkazy na web SeoClerks ktorý možeš navštíviť a rovno sa aj zaregistrovať sem.
Nazvime tú osobu vymysleným menom, Markus. :)

A tu je podstata metódy!


Markus je vlastne veľmi múdry, prečo? Pretože si ZADARMO vytvoril účet na SeoClerks kde si vytvoril službu, ktorú predáva, taktiež si ZADARMO vytvoril účet na fóre BlackHatWorld a mnoho ďalších (rozpíšem ich nižšie) a ZADARMO tak spropagoval svoj produkt, aby ľudia od neho kúpili!


Jeho profil so službami si môžeš pozrieť sem a do vyhľadávania napíš: BarryinSiam

Pozri sa koľko predal (tie hodnotenia sú iba od užívateľov, ktorý od neho nakúpili) 


A tu je kľúč k rýchlym peniazom.

Zhrnieme si to ešte raz aby ste to pochopili a mali v tom jasno a aby ste vedeli čo musíte spraviť vy, aby ste si zarobili rýchlo a zadarmo:

1.  Markus najprv vytvoril vlastnú jednoduchú metódu ako zarobiť online 

2. Potom si rýchlo vytvoril účet na SeoClerks a vytvoril službu/y ktorá súvisí s danou metódou, ktorú vytvoril.

3. Potom sa prihlásil na fórum a veľmi stručne vysvetlil, ako jeho metóda funguje, a čo je nutné spraviť preto, aby fungovala aj ostatným.

4. Ľudia si povedali, vau! však to funguje jemu, musí to aj mne! Tak klikli na jeho odkazy v príspevku ktorý zverejnil, a nakúpili práve od neho.

Pripomienka: asi 99% ľudí z fóra, ktorý klikli na odkaz nevedia že služba je jeho! nik ani netuší, že on vlastne potajme propaguje svoje služby! a taktiež ľudia nakúpili iba od neho a vybrali si práve jeho, pretože v metóde sa zmienil, že mu tie služby pomohli, a dostal z nich dajme tomu veľa followerov ktorí sú aktívny, alebo veľa navštev na web ktorý su "reálny" a nakúpili...atď.


A tu budeš musieť zapracovať a naštartovať mozog!


Ja ani nik nevie odkiaľ Markus zohnal tu svoju metódu, ktorú zdieľal medzi ostatnými na fóre, buď si ju sám vymyslel (čo budeš musieť spraviť aj ty) alebo ju odkopíroval/kúpil od niekoho iného a potom zverejnil.

TIP: Metóda a samozrejme logicky aj Služba ktorú si potom vytvoríš musí byť vždy relevantná! tzn. musí súvisieť s komunitou, ak pôjdeš na fórum o marketingu, musíš im ukázať návod alebo metódu ohľadom marketingu, ak pôjdeš na fórum ohľadom make money musíš poskytnúť metódu ohľadom zárobku online atď!
Samozrejme potom aj tvoje služby musia s tým súvisieť...

PRO TIP: Nikdy nepouži rovnaký nick na fóre ako aj na stránke, kde predávaš službu! ľudia niesu sprostý, a ak to spravíš, nik od teba nekúpi! a ani sa to neopováž spomenúť v príspevku!

Ako vytvorím takú metódu?


Tu ti my SocialMez nepomôžeme, na toto si sám/a (jedine ti pomôžeme s technickými vecami alebo pomôžeme s niečím, ale s metódou nie)

Máš na výber:

1. Možnosť: Buď si kreatívny a vymyslíš nejakú jednoduchú alebo komplexnejšiu metódu, ktorá fakt zaujme ľudí na fóre aby si povedali, fuuha, idem nato! (áno je to možné)
NAJLEPŠIA VOĽBA!

2. Možnosť: Skopíruješ metódu niekoho kto ju zdieľal buď par dni dozadu, alebo aj mesiace, roky dozadu nájdeš to tak, že pôjdeš napríklad sem (stále ukazujem iba BlackHatWorld forum, ale nižšie v článku rozpíšem všetky čo poznám)

Pozri sa, ako som ja našiel metódu, ktorú som našiel za 5 min hľadania.

Išiel som na dané forum a klikol som sem:


Samozrejme môžeš kliknúť na ktorúkoľvek sekciu! Sú ich tam stovky.
Potom som už iba hľadal kľúčové slova príspevkov ako sú: How I made alebo príspevok ktorý sa začína slovom Method alebo čokoľvek čo indikuje to, že tam niekto píše o svojej metóde. Logika.

Potom som hľadal a hľadal ako to môžete vidieť nižšie


Užívateľ tam vlastne opisuje ako získal viac ako 500 000 návštevníkov na web! Najlepšie je, že ten týpek tam nepropaguje svoju službu, ale to nevadí jeho chyba :)

A tuto to máme. Tu by si mohol napríklad okopírovať danú metódu, kde zverejníš alebo spomenieš svoju službu cielených návštevníkov na web. 
Originálny príspevok nájdeš sem

Čo teda urobíš?

Jednoducho skopíruješ danú metódu a samozrejme ju upravíš podľa seba, pozmeníš a pridáš link na stránku kde predávaš svoju službu stále to opakujem ale najlepší je SeoClerks!

a potom ju môžeš pridať na tieto fóra:

WarriorForum
DigitalPoint
Quora
BlackHatWorld
V7N

alebo na mnoho ďalších, sú ich tisíce!
Stačí do google napísať: marketing forums, domain forums, seo forums atď atď, záleží, čo chceš propagovať.

Čo sa vlastne stane? Vytvoríš si profily na daných fórach (ako som už napísal, sú aj iné a mnoho, stačí si spraviť prieskum)
Budeš VEĽMI SLUŠNÝ, to znamená žiadny spam ani nič podobné, ľudia to neznášajú na fórach a ak administrátor čo i len vycíti, že sa snažíš sám seba predávať, zmaže ti príspevok a ty nezarobíš!

Napíšeš proste metódu alebo návod "ktorý ti akože pomohol" a predáš ho ľuďom.
Ľudia si to prečítajú a kliknú na linky, ktoré vedú na tvoje služby a s takmer 90% pravdepodobnosťou kúpia!


3. Možnosť a to posledná (čo ja viem, možno ich je viac) je, že hocijakú metódu, ktorú sa ti nechce vymyslieť alebo kopírovať môžeš kúpiť sem alebo sem

a do vyhladávania napíšeš slovo: method
 

no a potom to len kúpiš a zverejníš!

Easy nie? Páči sa ti táto metóda? Zdieľaj ju!Záver


A máte metódu zdarma, ktorá funguje 100% ak ju robíte správne a dáte si na nej záležať!
Metóda funguje, a dá sa na nej zarobiť veľmi veľa, alebo aj málo záleží na tom aký návod poskytnete ľuďom, a či to vypadá, že im chcete fakt pomôcť alebo len na rýchlo predať svoje služby a vyťažiť z nich peniaze, záleží aj na tom, na koľkých fórach sa zaregistrujete a či ste aj na nich aktívny.

Každopádne ľudia na týchto fórach milujú nové veci a sú schopný zaplatiť desiatky dolárov za službu ak funguje!
Však ten chlapík (ktorého som spomenul vyššie) predal svoje balíky vyše 1000 (tisíc) krát! A keď sa pozrieš na jeho balíky, predáva ich aj za 50 - 70 Dollárov! Skús si to iba tak zo srandy vyrátať!


Túto metódu som napísal práve pre teba! Aby si v prvom rade zarobil, naučil sa nové veci, naučil sa anglicky a prinútil sa makať na sebe, a aby si hlavne pomohol aj na druhej strane iným ľuďom po celom svete a ukázal im niečo čo si sa dajme tomu TY naučil a spolu s tým predal svoje služby.

Ak budeš mať akékoľvek otázky daj nám like na našom Facebooku a napíš nám.