Metóda Freelancing

Takže na úvod, čo je to vlastne Freelancing?

Pre tích čo nevedia a radi by sa to dozvedeli, slovo Freelancer alebo Freelancing je z angličtiny a znamená: "nezávislý pracovník" niekto, kto pracuje sám pre seba, a buď si jeho služby objedná osoba alebo spoločnosť.

Tu je definícia koreňa slova Freelance


Čiže keď to zhrnieme, vlastne pracujete sami pre seba, nemáte nad sebou žiadneho šéfa, prácu a tempo si určujete sami podľa seba, dobré nie?

Ale tieto omáčky (ako zvyknem spomínať v každom článku :)) vás moc nezaujímajú a chceli by ste určite vedieť viac o tejto metóde.

Takže o čom je vlastne moja metóda Freelancing? alebo práca "a.k.a" Sám Sebe Pánom?


Čo by som napísal ako prvé? asi to, že táto metóda je MEGA!
áno! odvážim sa to povedať, a prečo? lebo tam nieje pochýb, že by nefungovala, dáva logiku, a všetko čo k tomu potrebuješ je nájsť si na to čas a začať na sebe makať!

Ak sisi už raz zakúpil moje metódy vieš, že to neni žiadny podvod, alebo niečo lacné čo nájdeš na prvej stránke google (všeobecné návody, ktoré možno fungujú, ale hmm, no veď vieš čo myslím)

V mojej metóde zárobku: Freelancing sa vlastne staneš Freelancerom! (ak už ním si, tak ti mnohé kroky v metóde pomôžu sa ešte viac spropagovať, a dostať viac práce, aby si mohol zarobiť ešte viac)
Ukážem ti cesty ako to celé speňažiť, určite ťa to nikdy nenapadlo spraviť, alebo možno aj napadlo, ale nevedel si čo ďalej (nevadí, preto si na socialmez webe)


Tento spôsob sám robím, (začal som pred rokom alebo rokom aj pol, ale teraz to zamňa robí iná osoba)
Je to úplne jednoduchý systém, kde vlastne rozhodíš siete, aby si nachytal čo najviac klientov alebo lepšie povedal dostal prácu za ktorú následne dostaneš zaplatené.
V metóde sa aj dočítaš triky ako napísať čo najlepší nadpis a popis svojej služby, tak aby ťa našlo čo najviac ľudí.

Dá sa na tom zarobiť DOSŤ VEĽA! áno a slovom dosť myslím vážne veľa! Ide tam iba o to, aby si vedel doručiť danú službu (ukážem ti ako na to) a aby si sa vedel čo najviac zviditeľniť (aj to ti ukážem v metóde), to je všetko čo k tomu potrebuješ! Metóda je úplne jednoduchá a pochopí ju asi fakt každý.

Požiadavky?


Áno sú.

- Musíš vedieť čítať a písať anglicky
, to znamená rozumieť čo daná osoba chce a musíš to vedieť aj napísať. Nemusíš vedieť perfektne anglicky! to iba preto, aby si sa vedel písomne dorozumieť.

- Musíš si na to nájsť čas! a mať ochotu pracovať aspoň 1 hodinku denne

- Samozrejme internet, bankový účet alebo PayPal to len preto, aby si si mohol potom peniaze vytiahnuť a poslať na účet

- Nemusíš ovládať ani mať znalosť v danom obore! To je na tom to najlepšie, ty si vlastne Prostredník (middleman) medzi Predajcom a Kupujúcim. Klient ti napíše požiadavku, ty potom kontaktuješ predajcu a napíšeš mu čo kupujúci od teba chce, predajca to spraví a odovzdá tebe, a ty to odovzdáš kupujúcemu, ktorí ti za to zaplatí. To je celá veda

To by bolo asi všetko k požiadavkám na teba, ak nespĺňaš aspoň jednu z nich, tak metódu ani nekupuj.

Ranná káva, poznámkový blog, pero a laptop!


Áno presne takto vypadá ráno Freelancera, vlastne teda skoro celý deň :)

ráno vstaneš spravíš si kávu, čaj alebo granko, dáš si sprchu, otvoríš laptop a ideš nato, práca, klienti z celého sveta ktorý doslova túžia po službe, ktorú ponúkaš! 

Výhoda je, že nad tebou nik nestojí, nik ťa "nebuzeruje" a vstať alebo skončiť môžeš vlastne kedykoľvek!GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

(ak nebudeš spokojný/á môžeš požiadať o vrátenie peňazí do 7 dní od zakúpenia metódy) Máš záujem? Kontaktuj ma na našom facebooku alebo nás kontaktuj sem

Vies o niekom, koho by tato metoda zaujimala? Posun ju dalej a sprav tak niekomu radost! 

Mohlo by Vas Zaujímať

 

Na predaj máme skupinu s vyše 9 000 členmi Do skupiny sa denne pridávajú ľudia aj sami od seba, takže máte o prácu menej.

Pred rokom sme sa rozhodli ponúknuť Vám niečo nové, unikátne, niečo čo Vám pomôže no zároveň to bude pre Váš online biznis bezpečné. Rozhodli sme sa pre instagram účty, ktoré môžete začať používať prakticky ihneď.

Vytvorte si webové stránky zdarma!