Metóda Freelancer


Čo je metóda freelancer?


Slovo freelancer v preklade znamená - "práca na voľnej nohe". Ak by sme šli do detailu, môžeme povedať, že je to aj práca z domu, kde pracujete na svojich zákazkách a viac-menej si čas určujete sami. Cool že? V tejto metóde Vám ukážeme ako na to a čo treba robiť, aby sa Vám to podarilo.Pre koho je určená?


Ak Vás láka práca cez internet, ste motivovaní, a máte v niečom talent (marketing, grafický dizajn, programovanie, a mnoho iných vecí) táto metóda je určite pre Vás. Alebo zjednodušene, stane sa z Vás digitálny nomád

Nie je určená pre ľudí, ktorý nemajú záujem naučiť sa niečo nové.Čo mi prinesie?


Bočný alebo pasívny príjem (alebo oboje). Nové zručnosti a znalosti. A ak to samozrejme budete brať vážne, neskôr aj prácu na čiastočný/plný úväzok.Čo potrebujem k tomu, aby som začal/a?


Internet, bankový účet, (je výhoda mať aj PayPal), trpezlivosť, základy angličtiny sú výhodou, a samozrejme vedieť nejakú zručnosť (viď. bod 2. vyššie) poprípade ak ste začiatočník ochotu učiť sa. Verte nám, začať sa dá vždy a všade.
TIP: Prečo niekomu nespraviť radosť? Ak poznáte kohokoľvek, kto by sa chcel stať freelancerom a privyrobiť si, zdieľajte túto metódu nižšie.

Prejsť k objednávke

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

S nami nekupujete "mačku vo vreci". Ak nebudete spokojní, môžete požiadať o vrátenie peňazí do 7 dní od zakúpenia metódy. Máte otázky? Kontaktujte nás na Facebooku alebo Instagrame


Mohlo by Vás zaujímať

 

Na predaj máme skupinu s vyše 9 000 členmi Do skupiny sa denne pridávajú ľudia aj sami od seba, takže máte o prácu menej.

Známa vlogerka: Adri Bouchard vám vo videu nižšie ukáže, ako môže každý z nás na Instagrame uspieť, zarobiť a jednoducho, stať sa "slávnym". Jednoduché no i pokročilé metódy, ako zaujať a prilákať viac followerov na váš účet.

Vytvorte si webové stránky zdarma!