Metóda Freelancer


Čo je metóda freelancer?


Slovo freelancer v preklade znamená - "práca na voľnej nohe". Ak by sme šli do detailu, môžeme povedať, že je to aj práca z domu, kde pracujete na svojich zákazkách a viac-menej si čas určujete sami. Cool že? V tejto metóde Vám ukážeme ako na to a čo treba robiť, aby sa Vám to podarilo.Pre koho je určená?


Ak Vás láka práca cez internet, ste motivovaní, a máte v niečom talent (marketing, grafický dizajn, programovanie, a mnoho iných vecí) táto metóda je určite pre Vás. Alebo zjednodušene, stane sa z Vás digitálny nomád

Nie je určená pre ľudí, ktorý nemajú záujem naučiť sa niečo nové.Čo mi prinesie?


Bočný alebo pasívny príjem (alebo oboje). Nové zručnosti a znalosti. A ak to samozrejme budete brať vážne, neskôr aj prácu na čiastočný/plný úväzok.Čo potrebujem k tomu, aby som začal/a?


Internet, bankový účet, (je výhoda mať aj PayPal), trpezlivosť, základy angličtiny sú výhodou, a samozrejme vedieť nejakú zručnosť (viď. bod 2. vyššie) poprípade ak ste začiatočník ochotu učiť sa. Verte nám, začať sa dá vždy a všade.
TIP: Prečo niekomu nespraviť radosť? Ak poznáte kohokoľvek, kto by sa chcel stať freelancerom a privyrobiť si, zdieľajte túto metódu nižšie.

Prejsť k objednávke

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

S nami nekupujete "mačku vo vreci". Ak nebudete spokojní, môžete požiadať o vrátenie peňazí do 7 dní od zakúpenia metódy. Máte otázky? Kontaktujte nás na Facebooku alebo Instagrame


Mohlo by Vás zaujímať

 

Pred rokom sme sa rozhodli ponúknuť Vám niečo nové, unikátne, niečo čo Vám pomôže no zároveň to bude pre Váš online biznis bezpečné. Rozhodli sme sa pre instagram účty, ktoré môžete začať používať prakticky ihneď.