Metóda Etoro
„Ak vieš používať peniaze, slúžia ti, ak nevieš, vládnu nad tebou; Jedným peniaze slúžia a druhí slúžia peniazom.“ — Publilius Syrus


Ahoj, no čo prečítal/a si si ten citát pod nadpisom? - presne o tomto je táto metóda, naučiť sa, ako ukázať peniazom aby vážne pracovali pre teba!

Metóda Etoro je pre všetkých, ktorý chcú mať oveľa väčšie pohodlie. čo sa týka zárobku kopírovania tích najlepších obchodníkov a investorov sveta.
No ak nechceš obchodovať alebo vkladať peniaze u tohto brokera, tak si kľudne môžeš pozrieť našu druhu metódu kopírovania, ktorá je univerzálna, to znamená, že môžeš použiť akéhokoľvek brokera, s tým, že to bude viac nepohodlné, a budeš musieť dané obchody kontrolovať, otvárať a zatvárať manuálne, čo nie je tragédia, ale Etoro metóda je viac komfortná a menej stresujúca.

Ak mas zaujem o Etoro, zaregistrovat sa mozes sem


Koľko je Vklad?
Minimálny vklad na etoro je $200 alebo 200€ a viac. (čím viac investuješ, tým je to bezpečnejšie, no vždy si zváž, koľko si môžeš dovoliť investovat)


Aké su výhody a prečo by som to mal/a skúsiť?

Ako som už na začiatku spomenul, okrem komfortu a istoty, že obchody sú automaticky kopírované, je tam aj výhoda, že ak na daný účet pozveš svojich kamarátov, tak ťa môžu taktiež kopírovať a prispieť tak do tvojej kasy.
(TIP: no predtým ako to spravíš, ich pošli sem na túto stránku, aby si to celé prečítali, pozreli video a nemusel/a si im to celé vysvetľovať, čo to vlastne Etoro je..) 

Do pol roka až roka, sa dá vybudovať slušný príjem! Nenechaj sa zlákať vidinou, že vložíš 1000€ a iba začneš kopírovať a peniaze máš isté, NIE a to sme na SocialMez nikdy v žiadnej metóde nesľubovali.
Viac o tom, čo ti môžeme poradiť, je vo videu dole. (týka sa to pravidelného mesačného vkladu, ktorý môžeš alebo nemusíš robiť - nepovinné)


Výber peňazí?

Každé euro si môžeš vytiahnuť kedykoľvek budeš chcieť. Jedine čo ti bude treba a čo budú aj od teba žiadať je, že aby si prefotil/odfotil ID alebo pas, faktúru alebo doklad o zaplatení elektriny, vody alebo telefónu, kde je tvoje meno a adresa a doklad nieje starší ako 6 mesiacov.

Tieto údaje potrebujú nato, aby výber prebehol rýchlo a aby tie peniaze nemohol vybrať niekto iný na svoj účet, čo znamená - bezpečnosť.

*Viac videí o tejto metóde nájdeš na našom YouTube kanály sem +nám môžeš dať odber aby si v budúcnosti bol v obraze o nových metódach a videách o Etore!


No viac info už nájdeš vo videu!
Príjemné sledovanie, a ak by si mal/a akékoľvek otázky, pod videom sú linky, kde nás môžeš kontaktovať.

Otazky? Napis nam sem:

Facebook, Instagram alebo email: socialmezotazky@gmail.com