Metóda Domény


Čo je metóda domény?


Najprv si povieme, čo je doména. V krátkosti doména je názov webstránky alebo blogu v tvare: www.socialmez.com. My sa v tomto prípade budeme zameriavať na názov domény. Ukážeme Vám 3 veľmi dôležité veci. Ako nájsť doménu, ktorá je atraktívna, dobre znie a ľahko sa zapamätá, ako ju kúpite a následne predáte so ziskom.


Pre koho je určená?


Je určená v podstate pre každého. No najlepšie sa hodí pre ľudí, ktorí majú záujem o krátkodobú investíciu (profit), alebo pre niekoho kto uvažuje o novom názve webstránky, eshopu alebo online projektu. Ak ste zabehnutý v online svete a zaujímajú vás nezvyčajné spôsoby ako zarobiť, toto je určite pre Vás.

Nie je určená pre ľudí, ktorí očakávajú zisk behom "jednej noci".


Čo mi prinesie?


Určite návratnosť investície a teda zisk. Domény sa predávajú zvyčajne za 10€. Predať sa následne dá aj za 50€, 100€ v niektorých prípadoch 300€ a viac. Je to individuálne. 


Čo potrebujem k tomu, aby som začal/a?


18 rokov a viac. Začať sa dá aj s 10€. To Vám zaručí kúpu jednej domény. Je potrebné aby ste investovali čas navyše do propagácie domény, tzn. pridať ju na rôzne webtrhy, (väčšina z nich sú zadarmo) kde sa domény predávajú. Zoznam sme zahrnuli v metóde samozrejme.
TIP: Máte kamaráta alebo kamarátku, ktorí sú na internete ako doma? Baví ich objavovať nové cesty ako investovať? Táto metóda je určite pre nich! Pošlite im link nižšie

Prejsť k objednávke

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

S nami nekupujete "mačku vo vreci". Ak nebudete spokojní, môžete požiadať o vrátenie peňazí do 7 dní od zakúpenia metódy. Máte otázky? Kontaktujte nás na Facebooku alebo Instagrame


Mohlo by Vás zaujímať

 

Pred rokom sme sa rozhodli ponúknuť Vám niečo nové, unikátne, niečo čo Vám pomôže no zároveň to bude pre Váš online biznis bezpečné. Rozhodli sme sa pre instagram účty, ktoré môžete začať používať prakticky ihneď.