7 Spôsobov ako Zarobiť Online na Slovenskom Internete

13.11.2018


Dnes sme pre vás pripravili špecialitu čisto zo Slovenského Internetu, takže tu nenájdeš ani jeden zahraničný web typu Fiverr, Freelancer atď, ale iba naše Slovenské weby (je medzi nimi jeden český) :) 

Schválne sme nenapísali spôsoby zárobku, ktoré vyžadujú viac námahy a času, typu Affiliate marketing, vlastný e-shop alebo biznis, takže ber tento návod ako šálok Instantnej kávy iba pre teba! Neni to preto, že by dané spôsoby nefungovali, ide iba o to, že tento článok slúži nato, aby keď ho prečítaš, nemusíš z domu vykročiť nohou alebo niekde platiť/nakupovať aby si niečo zarobil/a.

Je iba na tebe čo do toho dáš. Ako už staré príslovie hovorí: Bez práce nie sú koláče, ciže ak sa do toho nepustíš a nezačneš na sebe makať, peniaze ti nik zadarmo nedá, ale to si už asi počul/a.

Pripravený/á ? 


1. JaSpravím.sk

Áno možno už tento web poznáš, možno nie, ale je to definitívne najväčší hráč na Slovenskom trhu v oblasti Kúpy/Predaja online služieb. Na danom webe môžeš ponúknuť svoje znalosti a zručnosti skupine ľudí, ktorí danú službu práve hľadajú a sú ochotní za ňu zaplatiť. Za svoju službu si môžeš zapýtať koľko len chceš, no odporúčame to moc nepreháňať, aby si na začiatok získal nejaké tie referencie.

2. Truniversity.sk

Ďalší web v poradí, kde môžeš nielen niečo fyzicky alebo virtuálne vytvoriť, ale aj niekoho niečo nové naučiť.
Vieš niečo ohľadom Marketingu, Biznisu alebo Kódovania? Nauč to ostatných! Som si istý, že s Truniversity môžeš poskytnúť akýkoľvek druh know-how (návodu ako na to) a zarobiť si tak popri škole, práci, alebo rozbehnúť svoju kariéru. Je to na tebe!


3. Bazos.sk a Bazár.sk

Máš doma niečo, čoho by si sa chcel/a zbaviť? Predaj to!
Alebo chceš začať svoj mikro biznis? Nakúp, a Predaj!
Áno je to take jednoduché ako to znie, stačí vyskúšať. Som si istý, že máš doma kopu vecí, ktoré už dlhšie nepoužívaš, práve pre tento dôvod existujú tieto weby.

TIP: Na oboch weboch môžeš nájsť veci, ktoré môžeš dostať úplne zdarma!

Ako?

Stačí do vyhľadávania napísať: darujem 


Áno možno to znie zvláštne, ale veľa ľudí je ochotných darovať veci (aj hodnotne) zdarma alebo za symbolickú cenu! Prečo? Pretože sa toho potrebujú čo najrýchlejšie zbaviť.

Čo z toho máš ty?

Buď si to necháš, daruješ niekomu ako darček alebo predáš a zarobíš na tom ;)


4. Instagram Stories

So silou a vplyvom aký ma Instagram sa dá robiť kadečo, však daná sociálna sieť dosiahla už vyše 800 Miliónov užívateľov!

Máš tam aj ty svoj profil? My tiež. :) Máš viac ako 1000 followerov? 

Zaujímaš sa o módu, cestovanie, jedlo, šport alebo čokoľvek iné? 
Prečo nevyužiť priestor pre reklamu a neponúknuť priestor pre produkt alebo službu?

Instagram nedávno pridal vychytávku, kde si môžete svoje story zverejniť (Pinnúť alebo Highlitnúť) na začiatok svojho profilu, takže to návštevníci vášho profilu hneď uvidia.

Môžeš osloviť (alebo práve teba niekto osloví) aby si jeho produkt alebo službu dal práve na to miesto, kde to uvidí viac ľudí.

Ak nemáš moc followerov, nečakaj že zarobíš tisíce, ale aj 50€ mesačne je super, poprípade, ti firma dá niečo zdarma.5. Práca Online na Plný úväzok! Profesia.sk

Počul si už o webe portály Profesia.sk ? Som si istý, že áno.
Ako som už uviedol a sľúbil na začiatku článku, ani v tomto bode sa nepohneš z domu a nemusíš fyzicky pracovať. 

Stačí ísť na daný web a zadať kľúčové slová ako: online alebo e-shop 


priprav si svoj životopis, a môžeš začať zarábať z pohodlia svojej izby!
Opäť uvádzam, kde neni Akcia, tam neni Reakcia/Odozva, takže ak to nevyskúšaš, nič nezískaš! 


6. Megaubytovanie.sk 

Už možno z názvu si mohol vyčítať, že sa jedná o ubytovanie, máš voľnú izbu? alebo nebodaj celý dom/byt? Prenajmi ho, alebo ubytuj niekoho a to všetko z pohodlia domova, stačí vytvoriť profil, pridať fotky a popis a máš šancu, že si zarobíš a vytvoríš tak ďalší pasívny príjem.

Podobné Slovenské stránky tohto typu sú aj: spolubyvanie.sk  123ubytovanie.sk alebo aj medzinárodný web s ubytovaním, kde sa môžeš prihlásiť aj ty: airbnb.com

Ak si sám/a a máš voľný priestor, prečo to nevyužiť?


7. Refresher.sk

Jeden z naj navštevovanejších webov na Slovensku hlavne zameraný na módu, vychytávky a rôzne zaujímavé novinky zo SK/CZ a sveta.

Chceš tu pracovať? Online? Sprav si kávičku a pozri si nejaké pracovné ponuky sem

Som si istý, že platia slušne a vlastne, kto by nechcel pracovať online? Tak šup šup.


Záver.

Som si istý, že ktorúkoľvek možnosť si vyberieš, je tam dosť veľká šanca, že aj zarobíš. Napísali sme tento článok priamo iba pre teba SocialMez fanúšik, aby si nemusel vystrčiť ani pätu z domu a pritom mohol/la zarobiť.

Áno je to možné, je rok 2018 (takmer 2019) a čím ďalej, tým viac sa dá zarobiť na internete, chce to iba čas a snahu sa o to pokúsiť a zotrvať!

Ak chceš vedieť viac info ohľadom nových metód a noviniek, nezabudni nás navštíviť na facebooku a dať nám like.

Ak sa ti tento článok páčil, zdieľaj ho medzi rodinou a kamarátmi, možno tým dakomu pomôžeš ;)


Vytvorte si webové stránky zdarma!