Nové IG Profily v ponuke

08.08.2020


Ahoj máme pre Teba opäť niečo nové.

Po predchádzajúcom poste sem, máme ďalší zoznam ktorý by ťa mohol zaujímať.

Tento raz máme profily, z ktorých si budeš môcť vybudovať svoju armádu fanúšikov podobnej zahraničnej 9GAG, alebo našej domácej emefka stránke ,kde budeš ľudí nielen baviť svojimi memečkami, ale ich aj privádzať na svoj web a ponúkať im svoje produkty na predaj, pokiaľ by si samozrejme chcel.

Je len na tebe, či svoj obsah budeš tvoriť povedzme pomocou storyinsta, alebo si ich budeš vytvárať sám/a (odporúčame).

Každopádne obsah si môžeš zmeniť aj na úplne iný, a dajme tomu namiesto meme obrázkov tam môžeš ponúkať: predaj áut, domy na predaj alebo si z účtu sprav svoj mini bazár, variácii je nekonečno, keďže na účtoch je plno Čechov a Slovákov.

Naše účty:Followeri sú aktívny užívatelia 


Dôkaz namiesto sľubov. 

Každý profil si môžeš manuálne prejsť, a overiť si tak, že followeri sú aktívny a ak im dáš podnet na to, aby sa zapojili, začnú prirodzene lajkovať a komentovať ako len budú vedieť. 

Napríklad ak pridáš obrázok s otázkou: ktorá farba je tvoja najobľúbenejšia? alebo do komentu označ kamaráta, ktorého sa toto týka. 

Samozrejme môžeš ponúkať súťaže, online súťaže, akcie na svoje produkty atď. 


164 komentov 1147 lajkov

30 komentov, 709 lajkov

Máš záujem? Kontaktuj nás sem prosím

Mohlo by Ťa zaujímať

 

Pred rokom sme sa rozhodli ponúknuť Vám niečo nové, unikátne, niečo čo Vám pomôže no zároveň to bude pre Váš online biznis bezpečné. Rozhodli sme sa pre instagram účty, ktoré môžete začať používať prakticky ihneď.