Poznáme spôsob, ako sa stať influencerom

31.03.2021


Najprv si povedzme čo znamená slovo influencer alebo influencerka.

Byť influencerom je v tejto dobe nielen cool vec, ale aj dosť dobrý spôsob, ako si zlepšiť svoj príjem. Či už veríte alebo nie, táto práca sa dá vykonávať aj na plný úväzok a osobu, ktorú ste práve dnes videli na ulici fotiť sa, mohla byť práve influencerka, ktorá si zarobí mesačne častokrát viac ako 2 000€.

Väčšinou ich môžete nájsť práve na Instagrame. Fotia si jedlá, outfity, dokumentujú celú dovolenku vo forme insta stories (príbehov na instagrame). Jednoducho robia to, čo ich baví a zároveň to všetko zdieľajú s tisíckami followerov na ich účte.Staňte sa jedným z nich!

Je to v podstate jednoduché, no mali by ste splniť minimálne tieto podmienky:

  1. Musí vás to baviť! 
  2. Potrebujete k tomu účet, ktorý má aspoň 7 000 followerov (s týmto vieme pomôcť aj my)
  3. Vedieť, ktorej téme sa chcete venovať


1. Musí vás to baviť

Ak sa neradi fotíte alebo prinajmenšom neradi fotíte okolie, predmety, budovy toto povolanie bohužiaľ nie je pre vás. Vo všetkom, čo v živote robíte by ste mali nájsť vášeň, alebo takzvané zapálenie. Ak to tam nie je, je čas vydať sa iným smerom.

2. Potrebujete instagramový účet 

Toto je nevyhnutný nástroj, ktorý vám pomôže prezentovať sa a zároveň predať služby alebo tovar, poprípade uzatvoriť spolupráce s menšími, ale aj veľkými spoločnosťami. 
Na socialmez sme pomohli už viacerým z vás práve tým, že máme vopred vybudované účty a vďaka tomu vy už nemusíte stráviť mesiace ak nie roky získavaním toho podstatného - followerov.

Aktuálne máme v ponuke účet, ktorý má viac než dostatok sledujúcich. Účet má aktivovanú funkciu swipeup, followeri sú reálni ľudia zo Slovenska a Česka. Ak by ste boli na účte dostatočne aktívny, je možné vybudovať sa na viac ako 20 000 followerov. Pre vás to znamená nielen vyšší príjem, ale aj väčšiu popularitu!


Na účtoch je možné zmeniť názov, popis, ale aj obsah a prispôsobiť si to celé pre seba. Pozrite sa aj na naše ďalšie účty.


3. Vyberte si oblasť, ktorá vás najviac nadchne 

Nie je pravidlom, že sa danej téme musíte venovať roky. Naučiť sa môžete čokoľvek od marketingu po varenie. Influencer môže fotiť alebo točiť videá skutočne o čomkoľvek. 

Bude to možno znieť ako cliché, ale riaďte sa srdcom, nie názormi iných. Pretože ak budete robiť niečo, čo vás nebude vnútorne napĺňať, nevydržíte a skončíte ešte rýchlejšie ako ste začali.


Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte ho ďalej prosím.


Máte záujem sa stať Influencerom?

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

Pred rokom sme sa rozhodli ponúknuť Vám niečo nové, unikátne, niečo čo Vám pomôže no zároveň to bude pre Váš online biznis bezpečné. Rozhodli sme sa pre instagram účty, ktoré môžete začať používať prakticky ihneď.