Je Vôbec Obchodovanie na Online Burze Bezpečné?

16.09.2018

Verím, že veľa z vás ktorí ste sa začali zaujímať o tento druh zárobku či už okrajovo alebo viac detailne, ste buď googlili odpoveď na túto otázku alebo ste si ju na pár sekúnd položili vo svojej hlave a možno ste sa snažili na ňu nájsť odpoveď.

My zo SocialMez, z času na čas dostávame tieto otázky od vás (čo je úplne pochopiteľne a nevidíme v tom problém) na našom facebooku a vždy sa snažíme odpovedať čo najzrozumiteľnejšie a najstručnejšie.

Nakoniec sme sa rozhodli napísať krátku odpoveď pre vás všetkých, či je to vlastne "nebezpečná" alebo bezpečná forma online zárobku.

Veľa z vás či už na Slovensku alebo Česku (je vás okolo 700) už poznáte našu metódu: Kopírovanie Obchodníkov a pre tích, ktorý ju ešte nepoznajú, ide vlastne o jednoduchý no veľmi účinný spôsob, ako zarobiť peniaze formou kopírovania obchodov, od skúsených obchodníkov.

Vráťme sa ale späť k nadpisu, Je obchodovanie na burze bezpečné?

Máme odpoveď: Áno aj Nie.Tu sú naše odpovede, ktoré nielen dávajú logiku, ale vám ukážu čo by ste naopak nemali robiť a čo zas áno.

Obchodovanie je bezpečné vtedy, ak budete nasledovať našu metódu a to tak, že:

1. Si vždy precvičíte metódu na nečisto aby ste vedeli, ako na tom ste a oboznámili sa so systémom.

2. Ak ste zistili, že vám metóda vyhovuje a je profitabilná (čo v 90% je), môžte prejsť na minimálny vklad, a to 100€ (nikdy nevkladaj viac!)

3. Kopíruješ buď obchodníkov, ktorých si našiel/šla sám/a alebo kopíruješ obchodníkov, ktorých sme my overili sem na našom facebooku

4. Nikdy neotváraš 10 obchodov naraz...ale maximálne 3 alebo 4

5. Ak je to možné a máš čas, mal by si čo najčastejšie kontrolovať daný obchod a zároveň aj obchodníka či obchod ktorý obchodník otvoril a ty si ho otvoril tiež, obchodník nezavrel, čo musíš následne spraviť aj ty.

6. Obchoduj pomaličky a s rozumom! Peniaze (I keď v menšom množstve) budu pomaly pribúdať a zaplnia tvoj bankový účet. Porekadlo: pomaly ďalej zájdeš v tomto prípade platí 100 násobne! 


Na druhej strane, obchodovanie neni bezpečné ak:

1. Aby to nebolo iba o našej metóde alebo našich metódach obchodovanie je vždy rizikové, a nemáš alebo nenasleduješ žiadnu analýzu alebo metódu, to znamená, že vlastne nevieš čo robíš a len si tak nakupuješ a predávaš ako si sám zmyslíš (čo je hazardovanie s peniazmi)

2. My na SocialMez už obchodujeme zopár rokov, a môžeme vás uistiť, že asi najlahší spôsob ako prísť o vklad je, že chcete stále viac a viac, a nestačí vám na začiatok zarobiť napr. 30€ týždenne (čo je 120€ mesačne skoro za žiadnu vynaloženú námahu)

3. Nevkladaj hneď veľkú čiastku!
Začni so 100€ vkladom. Za ten čas čo obchodujeme a pomáhame obchodovať ostatným, sme zistili, že 100€ je úplne dostačujúca suma na začiatok z ktorej sa dá neskôr aj vyťažiť, čiže sa zbytočne neponáhľaj.

Toto by bolo zopár, či už kladných alebo záporných, no náučných bodov pre vás, aby ste sa vedeli vo svete online obchodovania orientovať.

Ak by si mal/a akékoľvek otázky ohľadom našich metód, alebo ohľadom obchodovanie, kľudne nás kontaktuj sem alebo na našom facebooku.

Nezabudni článok zdieľať medzi tvojimi priateľmi!Vytvorte si webové stránky zdarma!