2 Fortnite Instagram účty -  14 100 Followerov!

30.12.2018


Ponúkame 2 Fortnite Instagram účty staré 5 mesiacov! Oba majú reálnych fanúšikov.

V ponuke máme účty od 5000 followerov a vyššie + samozrejme podrobné štatistiky účtov ako je dosah, pohlavie, vek a krajiny účtov. Prečo ich kúpiť?


Hrávaš Fortnite a a chcel by si sa zviditeľniť? Alebo spraviť z toho biznis? Tak toto je pre teba ta pravá príležitosť! Môžeš ich kúpiť osobitne alebo oba naraz! Majú reálnych fanúšikov, ktorý čakajú iba na teba! (Sú tam ja followers z CZ a SK)

Zarábaj ako Support Creator na EpicGames!


Ako?

1. Zaregistruješ sa tu: EpicGames a dostaň $5 za každého hráča, ktorý ťa odporučí ako jeho support creator! 
Takmer všetci followeri sú hráči Fortnite! Predstav si, že ťa 500 hráčov odporučí to je 500x5= 2500 Dollárov!

Máme 2 triky ako ich k tomu "prinútiť" (viac info po zakúpeni účtu)

Alebo 

2. Si vytvor vlastný eshop a predávaj digitálne produkty ako napríklad doplnky do fortnite, účty, kódy alebo oblečenie/hry! 
Všetko môžeš nájsť napríklad sem na ebay

Vytváraj vlastný content (obsah) a vybuduj si publikum!


Ak si YouTuber, alebo medzi tvoje hobby patrí baviť iných, vytváraj videá/fotky ako hráš fortnite (alebo inú hru) a pridávaj to pravidelne na svoj účet, tvoje publikum ťa bude milovať!


Máš záujem? Napíš Nám!

Mohlo by Ťa zaujímať


Hrdina komédie Lietam v tom, Ryan Bingham (George Clooney), je šťastný človek. S hlavou v oblakoch neochvejne mieri za splnením životného sna, lenže jeho život je pekná mrcha. A tá dokáže aj v cieľovej rovinke povedať: "Chlapče, bežíš po zlej trati." Režisér Jason Reitman má slabosť pre antihrdinov, nech už je to lobista obhajujúci záujmy...