15k Swipe Up Instagram Účet

25.08.2020

Ak ti chýba návštevnosť a.k.a traffic na tvoj blog, web, alebo e-shop, toto je viac než cool príležitosť pre Teba.

Prichádzame s možnosťou SwipeUp, kde ti tvoje stories prinesú nielen viac zhliadnutí, ale aj návštevníkov.Účet má viac než 15 000 followerov, a ako vždy prešiel našou kontrolou originality a pravosti.Načo sa zíde takýto swipe up účet? Na čokoľvek, kde chceš ukázať svoje módne kúsky, svoj nový produkt, alebo online kurz, máš svoju vlastnú kaviareň a dnes máte v ponuke frappuccino?....zaves to na tento Instagramový účet, pridaj na story funkciu SwipeUp, a nechaj užívateľov, nech sa preklikajú na tvoj web.

Ľudia sú leniví


Prečo účet s 15 000 followermi a k tomu funkcia Swipe Up? 

V online svete plati pravidlo, čím viac followerov, tým sa zvyšuje dôveryhodnosť zdroja. Základy psychológie marketingu a samotné čísla nás nepustia.

Ľuďom sa jednoducho nechce, ísť na tvoj Instagram profil (BIO), a kliknúť na samotný link. Tým, že vlastníš účet s touto funkciou, si o krok vpred oproti tvojej konkurencii a zvyšuješ tak šancu o približne 78% že niekto prejde na tvoj web, teda svajpne dohora :)


Máš záujem o tento účet?

Kontaktuj nás nižšie prosím

Mohlo by Ťa tiež zaujímať


 

Pred rokom sme sa rozhodli ponúknuť Vám niečo nové, unikátne, niečo čo Vám pomôže no zároveň to bude pre Váš online biznis bezpečné. Rozhodli sme sa pre instagram účty, ktoré môžete začať používať prakticky ihneď.