15k Swipe Up Instagram Účet

25.08.2020

Ak ti chýba návštevnosť a.k.a traffic na tvoj blog, web, alebo e-shop, toto je viac než cool príležitosť pre Teba.

Prichádzame s možnosťou SwipeUp, kde ti tvoje stories prinesú nielen viac zhliadnutí, ale aj návštevníkov.Účet má viac než 15 000 followerov, a ako vždy prešiel našou kontrolou originality a pravosti.Načo sa zíde takýto swipe up účet? Na čokoľvek, kde chceš ukázať svoje módne kúsky, svoj nový produkt, alebo online kurz, máš svoju vlastnú kaviareň a dnes máte v ponuke frappuccino?....zaves to na tento Instagramový účet, pridaj na story funkciu SwipeUp, a nechaj užívateľov, nech sa preklikajú na tvoj web.

Ľudia sú leniví


Prečo účet s 15 000 followermi a k tomu funkcia Swipe Up? 

V online svete plati pravidlo, čím viac followerov, tým sa zvyšuje dôveryhodnosť zdroja. Základy psychológie marketingu a samotné čísla nás nepustia.

Ľuďom sa jednoducho nechce, ísť na tvoj Instagram profil (BIO), a kliknúť na samotný link. Tým, že vlastníš účet s touto funkciou, si o krok vpred oproti tvojej konkurencii a zvyšuješ tak šancu o približne 78% že niekto prejde na tvoj web, teda svajpne dohora :)


Máš záujem o tento účet?

Kontaktuj nás nižšie prosím

Mohlo by Ťa tiež zaujímať


 

Na predaj máme skupinu s vyše 9 000 členmi Do skupiny sa denne pridávajú ľudia aj sami od seba, takže máte o prácu menej.

Známa vlogerka: Adri Bouchard vám vo videu nižšie ukáže, ako môže každý z nás na Instagrame uspieť, zarobiť a jednoducho, stať sa "slávnym". Jednoduché no i pokročilé metódy, ako zaujať a prilákať viac followerov na váš účet.

Vytvorte si webové stránky zdarma!