Kurz Programovanie C

Veľa ľudí si myslí, že programovanie je zložité a že musia mať nejakú špeciálnu zručnosť, aby sa naučili programovať. V skutočnosti stačí vedieť základy matematiky a logiky. Ak chceš prestať makať fyzicky a začať makať rozumom, tak si tu správne!

Na to, aby si sa stal programátorom, nepotrebuješ žiaden titul a dokonca ani žiadnu špeciálnu prax v rôznych firmách. Stačí, aby si sa naučil základné príkazy, programátorskú logiku a pár všeobecných pojmov. Keď sa toto všetko naučíš, môžeš pracovať ako programátor na voľnej nohe z domu, alebo ako programátor v nejakej väčšej spoločnosti. 

Na to aby si sa začal programovaním živiť ti stačia naozaj hrubé základy, pretože každá firma si svojich zamestnancov zaradí do kategórií a vzdeláva ich. Napríklad, keď ťa zoberú do programátorskej firmy, tak prvý pol rok až rok budeš iba korektor - to znamená, že budeš hľadať chyby v kódoch a podobne. Ako korektor dokážeš zarobiť od 900€ až 1300€ mesačne. Ak budeš šikovný a budeš sa učiť rýchlo, tak sa posunieš na lepšie platené pozície, kde je plat oveľa vyšší ako 1300€. Ale všetko je to na tebe.

Na to aby si bol dobrý programátor, musíš sa naučiť 2 základné jazyky. Jazyk C a jazyk C++.

Ako prvý jazyk sa musíš naučiť C a potom postupne prejsť na C++. Ponúkame Ti naše 3 kurzy jazyka C, v ktorom ti bude všetko dopodrobna vysvetlené. 

Kurz jazyk C 1. - tento kurz sa skladá z dôležitých programátorských pojmov, algoritmov a základov programátorskej logiky. V tomto kurze vytvoríš svoje prvé programy a naučíš sa používať dôležité cykly. 

Kurz jazyk C 2. - kurz nadväzuje na kurz 1, naučíš sa pracovať s poľami, používať zložité cykly a naučíš sa zase potrebnú teóriu.

Kurz jazyk C 3. - po tomto kurze dokážeš robiť všetky zložité zadania a budeš ovládať jazyk C na mierne pokročilej úrovni - čo stačí firmám. Po tomto kurze si môžeš urobiť "nadstavbu" jazyk C++ ktorý je čoraz viac požadovaný od firiem.