Ktorá pôžička je zadarmo?

 
Každý kto si chce požičať peniaze, by mal spraviť jednú vec, a to tú, že si porovná jednotlivé pôžičky a vyberé si tú najvýhodnejšiu. S týmto vám pomôžu najrôznejšie porovnávače pôžičiek. Viete ktorá pôžička je bez registra? Ktorá má najnižšie úroky alebo najnižšie splátky? Alebo viete napríklad ktorá prvá pôžička je zadarmo?
Prvú pôžičku zadarmo ponúka niekoľko nebankových spoločností. Má za úlohu priviesť nových zákazníkov, preto ak si u danej spoločnosti požičiate peniaze a potom ich riadne vrátite, nezaplatíte ani o korunu navyše. Potom si môžete požičať opäť, ale už s úrokom alebo naopak nemusíte pôžičky ďalej využívať. Pre zistenie najaktuálnejších informácií odporúčam využiť nezávislý porovnávač CoolPůjčky.cz.
 
Prvú pôžičku zadarmo ponúka aj Zaplo. Zaplo poskytuje pôžičky z domu, bez toho aby ste museli opustiť byt alebo kanceláriu. Prvú pôžičku zadarmo získate veľmi jednoducho. Stačí kliknúť na stránky nebankovej spoločnosti a zaregistrovať sa. Po registrácii budete vyzvaní pre nahranie kópie OP z oboch strán a odoslanie verifikačného poplatku vo výške 1 €. Potom sa už len stačí prihlásiť do svojho účtu, potvrdiť žiadosť o pôžičku a počkať pár minút na prevod peňazí.
Pre koho je pôžička Zaplo? Pre každého, kto je starší viac ako 18 rokov, má vlastný bankový účet a akýkoľvek stabilný príjem. Táto pôžička je obľúbená medzi začínajúcimi podnikateľmi a aj ženami na materskej dovolenke. Tie majú najčastejšie problém získať pôžičku z dôvodu nízkej bonity. Nemusíte dokladať príjem ani zasielať žiadnu zmluvu, všetko je vybavené online. Pôžičku tak môžete mať už za 15 minút od podania žiadosti.
 
Prvá pôžička zadarmo je poskytovaná až do výšky 5 000 kč s dobou splatnosti na jeden mesiac a možnosťou predĺženia. Zaplo ponúka férové ​​a rovnaké podmienky pre všetkých klientov. Pri podávaní žiadosti ihneď vidíte, koľko musíte vrátiť a aká je úroková sadzba. V prípade prvej pôžičky je to 0 kč, v prípade ďalších pôžičiek sa refundácia odvíja od výšky poskytnutej pôžičky. Na druhýkrát si môžete požičať až 7 500 kč, záleží na vašom veku a bonite. Ak vás zaujímajú podmienky poskytnutia pôžičky a zmluva o úvere, môžete si ju prečítať ešte pred podaním žiadosti o pôžičku. Pôžičky sú schvaľované každy deň od 8 do 20 hodiny. Žiadosť si môžete podať v ktorýkoľvek deň v týždni vrátane víkendov a sviatkov. Žiadosť vybaví prednostne v pracovné dni. V rámci zodpovedného požičiavania nemôžete mať viac ako jednu pôžičku. Ďalšie vám poskytnú až po zaplatení aktuálnej pôžičky.
Medzi pôžičkami je sedem-dňová čakacia lehota. O možnosti vziať si ďalšiu pôžičku vás budú operátori včas kontaktovať. Ponuka je nezáväzná a nenúti vás k ďalšiemu zadlžovaniu sa. U pôžičky nie je požadovaný ručiteľ, a ani spoludlžník. Ak si prajete zachovať diskrétnosť, nikto okrem vás sa o vašej pôžičke nedozvie. Pôžičku môžete splatiť ešte pred stanoveným termínom bez akejkoľvek pokuty za predčasného splatenia.