Čo bola motivácia?


Písal sa rok 2014 a tak ako aj Ty, aj Ja som surfoval po internete hľadajúc spôsoby ako zbohatnúť za noc, deň či týždeň. Taktiež som hľadal spôsoby ako sa dostať do USA tak, aby som tam mohol žiť a aj pracovať, neveríš, pozri si môj instagram. SocialMez som založil z jediného dôvodu a to pomôcť ľudom, tebe, jej, alebo im. Možno to znie ako nejaký útržok z biblie, no nech si to už každý vysvetli sám po svojom. 

Na začiatku som bol sám s jednou metódou, no po čase sa to ľudom začalo páčiť, pretože boli s metódami spokojní tak som musel začať pátrať, či nenájdem viac ľudí do môjho tímu, ktorí by mi pomohli s týmto projektom, aby sme sa tak rozrástli a pomohli väčšiemu poctu ľudí, za kratší čas.

No zatiaľ nám to ide, však si pozri našu fanpage spolu s recenziami


Viem, že na Slovenskom internete mame nedostatok informácii a väčšina ľudí buď nevie daný cudzí jazyk alebo nevedia, ako sa dostať k určitej informácii, alebo návodu.

My sme tu nie od toho, aby sme za teba zarobili tie peniaze, vybudovali ten biznis alebo ta dostali do USA. My sme tu preto, aby sme ti ukázali, že je to možné, podporili ťa v tom, a motivovali či už cez náš facebook, tu na webe alebo cez online chat.

Prilož aj TY ruku k dielu

Máš nápad, návod alebo spôsob, ako niečo spraviť, vytvoriť, opraviť, alebo postaviť? Ako sa niečo naučiť rýchlejšie, ako sa dostať tam, alebo prekonať hento? Niečo, čim by pomohol druhým a zároveň si aj na tom zarobil? Napíš nám a stan sa aj ty členom nášho tímu.

Napíš nám sem

Vytvorte si webové stránky zdarma!