Motivačné a AkoNaTo Články

V posledných rokoch sú investície dostupnejšie ako nikdy predtým a to všetko vďaka online svetu, kde môže investovať vážne každý, kto má viac ako 18 rokov a zopár desiatok eur na účte.

Dennodenne sa ženieme za úspechom, peniazmi a prestížou, no zabúdame na to najdôležitejšie: Byť Ľuďmi!

Peniaze a bohatstvo sa dajú nadobudnúť ľahko, no charakter a osobnosť to si vyžaduje odvahu, silu a vytrvalosť. My v SocialMez si myslíme, že by si sa mal zamerať najprv na seba, na svoje priority a na to, aby si bol osobnosťou, na...

Pracuješ v McDonalde? na pumpe? alebo si čašník?...no napriek tomu by si sa chcel stať riaditeľom spoločnosti, alebo niekým úspešným?

Ver mi, všetko je možne a v tomto videu sa dozvieš presne ako postupovali ľudia, ktorý to už dosiahli.

Čo na to potrebuješ?

Sme presvedčený, že v prvom rade potrebuješ cieľ, nejaký bod,...

Ako si už vo videu povieme, obchodovanie nieje niečo kde zarobíš každú noc a deň tisícky eur mávnutím čarovného prútika. Vyžaduje si to disciplínu, a koncentrovanosť to znamená, že to nieje jedna z tých metód, ktoré môžeš vidieť po celom internete, kde ti kadejaký odborníci na investíciu ponúkajú metódy ako zarobiť 20 000 mesačne len tým, že niečo...


Získať túto schopnosť ta nielen vyzbrojí poriadnou dávkou sebavedomia ale aj prinesie veľmi vela pozitívnych veci do tvojho života, o ktorých si možno ani nesníval alebo si si nemyslel, že ti pomôžu prekonať alebo vyriešiť iné, či už zdravotne, finančne alebo problémy vo vzťahu.

Verím, že veľa z vás ktorí ste sa začali zaujímať o tento druh zárobku či už okrajovo alebo viac detailne, ste buď googlili odpoveď na túto otázku alebo ste si ju na pár sekúnd položili vo svojej hlave a možno ste sa snažili na ňu nájsť odpoveď.