Metóda believer

Čo je metóda Believer?


Slovo Believer je odvodené z angličtiny a v preklade znamená: 

"Osoba, ktorá verí v niekoho alebo niečo." 

V našom prípade sa zameráme na slovo "niečo" v digitálnom poňatí. Veríte, že etherum klesne alebo naopak bitcoin bude rásť? Veríte a ste dostatočne presvedčení o tom, že je to pravda? Túto metódu sme nazvali Believer, práve pre tento dôvod. Ak ste presvedčení, že chcete do niečoho investovať, no neviete kedy a ako? Metóda Believer je určite práve pre Vás!


Pre koho je určená?


Pre každého nad 18 rokov, kto vie pracovať s internetom. Je v podstate jedno či ste začiatočník alebo pokročilý, no treba brať na vedomie to, že toto je investícia a v obehu budú Vaše peniaze. 
Metódu pochopí úplne každý a je veľmi jednoduchá, no účinná. 
Začať sa dá už aj so 100€ (menej neodporúčame). My osobne preferujeme investíciu do Bitcoinu a kryptomien a túto metódu na to aj používame, no je prakticky všestranná a môžete ju využiť pri akciách, klasických menách a pod.

Nie je určená pre: traderov ale iba pre holderov tzv. HODL. Viac info sem 

Nie je určená pre: pre skúsených/pro traderov

Nie je určená pre: pre ľudí, ktorí chcú zisk za krátky časČo mi prinesie?


Prinesie Vám zisk, iba za predpokladu, ak veríte a ste presvedčení, (spravíte si prieskum, analýzu a prečítate názory odborníkov) že daná akcia, kryptomena, mena bude dlhodobe stúpať

Metóda believer vám takmer s presnosťou ukáže to najdôležitejšie v investovaní: kedy nakúpiť, alebo vstúpiť v pravý čas na pravom mieste.


*Obrázok nižšie ukazuje vstupy, ktoré od metódy môžete očakávať:Čo potrebujem k tomu, aby som začal/a?


Veľmi jednoduché:

Internet, smartfón, minimálne 100€, 18 rokov, vlastný bankový účet, základné vedomosti v oblasti PC a Internetu, trpezlivosť a vytrvalosť.TIP: Viete o niekom, kto sa zaujíma o kryptomeny? Ak áno, zdieľajte to s nimi. Sme si istí, že o tomto spôsobe ešte nepočuli.

Ak Vás metóda zaujala, napíšte nám nižšie

Môžete nás kontaktovať aj na Facebooku alebo Instagrame