Ako si hľadáte prácu?

A tí, čo si ju našli, ako ste si ju našli? 
Čo všetko máte v životopise? 
Posielate žiadosť aj motivačný list?
 

Brigáda (zas a znova)

 
Čaute. Skúsim vám opísať situáciu: Mám neter (19) a brat jej otca (som brat jej mami) je niečo ako riaditeľ vo fabrike na pečivo v Česku. Budúce leto chcem ísť robiť do tej fabriky. Môžem mať brigádu mimo SR ak v tej dobe budem mať len 15 a môže ma vlastne zamestnať ?
 

Investicia

 
čo ste naposledy investovali do seba, a koľko to stále? Haha
šaty v akcii, 7eur (a netuším, kam ich budem nosiť, lebo sú príliš temné krajkové na bežné nosenie, ale za tú cenu som ich tam nemohla nechať, keď mi sedeli)

a pár minút predtým sukňu a tričko, asi 2€, lebo zvyšok som platila poukážkami Hehe
 

Brigáda v McDonalds

 
Brigádovali ste v McDonalde? Ako prebiehal pohovor? Kam najďalej ste sa dostali? A brigádovali ste konkrétne napr. v Auparku, Avione či Eurovea? Podeľte sa so svojimi skúsenosťami, nech si to ešte môžem rozmyslieť
 
Do eurovei podla mna nikoho neberu. Poznam desat ludi co slo na pohovor a nic. A maju to na profesi v ponuke uz dva roky Hehe uz som mala pocit ze ide o umely dopyt
 

Postup ako zbohatnut

 
Tak som rozmyslal nad svojim buducim povolanim. Chcem samozrejme zarabat aspon 30 000 eur rocne. A tak som hladal internetom ci by nebolo dobre zalozit si slepaciu farmu. Viete najprv by ste mali vajicka a potom este maso. Ale zevraj takto by som zarobil maximalne 28k eur rocne. Tak som nasiel ze ked mam 20 krav, tak mozem zarobit 58 tisic eur rocne. Predstavte si kebyze mam 40 krav tak uz zarabam 116 tisic rocne. a kebyze 80??? Nasiel som to na tejto stranke a ten typek tam pise podrobne co a jak aby ste tolko zarobili.