Metóda Ako Prilákať Viac Než 5000 Zhliadnutí na svoje Video 

Čo môže byť krajšie, než mať stovky alebo tisíce zhliadnutí na svojom videu na jednom s najväčších webov na svete? Ak plánuješ začať svoj YouTube kanál, alebo už jeden máš a stále bojuješ s tým, ako získať viac a viac zhliadnutí, odberateľov a likes na svoje videá, tak si na tom správnom mieste 


Ak si si zakúpil jednu z našich metód tak nielen vieš, že kupuješ niečo veľmi originálne, ale aj to, že dostaneš zľavu 30% na túto, alebo niektorú inú z naších metód.
 


Prečo práve YouTube?

Tento web navštívi mesačne viac než 1,8 Miliardy návštevníkov z celého sveta vrátane Slovenska a Česka takže potenciál je tam veľmi veľký.

Je jedno čo ťa baví, na YouTube sa môžeš zviditeľniť akýmkoľvek spôsobom a v ktoromkoľvek priemysle alebo kategórií. 

Je úplne jedno či začneš v Slovenskom, Českom, Anglickom alebo inom jazyku, zarobiť sa dá. Trh je tak enormne veľký, že je až nemožné, aby to nefungovalo, keď spravíš to, čo ti povieme v našej metóde.Koľko sa dá zarobiť a ako?

Čo sa týka peňazí, zarábať sa dá od 1€ až po 200 000€ a viac. Všetko záleží od toho koľko odberateľov, lajkov, zdieľaní a zhliadnutí získaš, pre to práve ponúkame túto metódu, kde ťa naučíme ako na to.


Možno si už počul/a o známych Slovenských you-tuberoch ako napríklad:

- GogoManTV
- Exploited
- Menameselassie

alebo

- LucyPug

samozrejme sú tam desiatky ďalších väčších a stovky menších youtuberov, ktorí denne pribúdajú ako huby po daždi. My ti ukážeme presne to, čo daný youtuberi robia preto, aby zvyšovali svoju viditeľnosť a mali viacej zhliadnutí.

Je jedno či si značka, spoločnosť, agentúra, alebo youtuber, pravidlá hry sú tie isté!


Ako zarábajú peniaze?

Je to jednoduché, sú tam stovky spôsobov, ako sa dá speňažiť svoj talent alebo produkt a zarobiť tak na tom, vymenujeme si zopár spôsobov:

1. Affiliate Marketing - propaguješ daný produkt alebo službu cez svoj unikátny link, no a ak niekto niečo kúpi cez teba, ty za to dostaneš dajme tomu 30% z predaja. Predstav si, že si tvoje video pozre: 3650 ľudí, z toho 15 kúpi produkt, ktorý stojí dajme tomu 30€

15x30= 450€/3 = cca 150€ zarobených!

2. Niekto ťa osloví a poprosí aby si mu spravil reklamu za fixnú cenu. Dajme tomu ti zaplatí 20€ za 1000 zhliadnutí, ak dostaneš 10 000 zhliadnutí, máš zarobených 200€ !

3. Reklama na YouTube, takzvané - GoogleAdsense.
YouTube zobrazí reklamy na tvojom videu a za každý klik alebo zhliadnutie máš zarobených cca 0,30€, veľmi to záleží od toho, na aký odvetvie sa zameráš.

4. Budeš propagovať samého seba, teda svoju službu alebo web aby si získal návštevnosť.

5. Môžeš robiť reviews/recenzie na iné produkty a potom na ne odkazovať buď na svojom webe alebo v affiliate linku

atď, atď. spôsobov je veľmi veľa, a samozrejme zvyšné metódy alebo nápady ako zarobiť na youtube, ti prezradíme už v samotnej metóde spolu s návodom ako sa zviditeľniť a získať reálne zhliadnutia!


Čo ti ukážeme v danej metóde 5000+ Zhliadnutí?


Naučíme ťa ako:

1.  Získať reálne lajky, zdieľania, komenty a odbery na svoje video.
2. Efektívne psychologické spôsoby ako "prikázať" svojmu publiku aby dané video zdieľali, komentovali a dali ti odber.
3. Ako správne požiadať ostatných youtuberov o spoluprácu
+ získaš šablónu ktorá je napísaná tak, aby daný youtuber na ňu zareagoval a aby neskončila v SPAMe (v Slovenčine a aj Angličtine)
4. Povieme ti, ktoré thumbnails (úvodný obrázok na videu) fungujú najviac a ľudia na ne budú klikať!
+ ukážeme ti kde také thumbnails vytvoriť zadarmo
5.
Naučíš sa, ako a kedy zdieľať dané video
+ tajný spôsob ako tvoje video virálne rozšíriť na danej soc. sieti!
6.
Ukážeme ti, ako požiadať druhých, aby tvoje video uploadli na svoj kanál, a na ďalších 60+ webstránok a aby ťa spomenuli v popise pod ich videom!
7. Povieme ti do detailu ako spraviť správne SEO pre tvoje video tak, aby si zvýšil šance, že ťa google a youtube rýchlejšie nájde a posunie vyššie.
8. Ukážeme ti ako nastaviť a upraviť svoj kanál, aby bol lepšie dostupný + sa dozvieš ako vytvoriť playlists na svojom kanály
9. Povieme ti metódu ako osloviť značky alebo webstránky za účelom spolupráce
10. Ukážeme ti ako nájsť tie najoriginálnejšie a najatraktívnejšie nadpisy na tvoje videá takzvané: clickbaity (to znamená, že ak niekto uvidí tvoje video s daným nadpisom, s veľmi veľkou pravdepodobnosťou naň klikne!)


Tvoje video alebo reklama môže vypadať v prvých týždňoch napríklad aj takto:Samozrejme ak si si predtým zakúpil niektorú z našich predchadzajúcich metód, alebo našu metódu budeš zdieľať na Facebooku dostaneš na ňu: 30% zľavu.

Chceš ju zdarma? 


Áno aj táto možnosť je dostupná! Stačí ak pôjdeš na náš facebook a pozveš 100 ľudí na našu fanpage +nám pošleš fotky (screenshot) že si všetkých 100 ľudí aj pozval/a, následne napíšeš recenziu na našu metódu semGARANCIA VRATENIA PENAZI

(ak nebudeš spokojný/á môžeš požiadať o vrátenie peňazí do 7 dní od zakúpenia metódy) Máš záujem? Kontaktuj ma na našom facebooku alebo nás kontaktuj sem 

Vies o niekom, koho by tato metoda zaujimala? Posun ju dalej a sprav tak niekomu radost! 

Mohlo by Vas Zaujímať

 

Pred rokom sme sa rozhodli ponúknuť Vám niečo nové, unikátne, niečo čo Vám pomôže no zároveň to bude pre Váš online biznis bezpečné. Rozhodli sme sa pre instagram účty, ktoré môžete začať používať prakticky ihneď.